Wola Dębińska 154, Dębno
tel. 14 623 06 18

Nasze realizacje

Realizacja Perła

Veka PERFECTLINE w kolorze antracyt oraz rolety podtynkowe 

 

5-komorowy system o głębokości zabudowy wynoszącej 70 mm zapewniający ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie.
- Ścianki zewnętrzne o grubości 3 mm potwierdzają klasę A naszego okna i spełniają najwyższe standardy RAL - "Klasa A" (PN-EN 3.12608).
- Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa
- Dwupowierzchniowe uszczelki gwarantują bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Powierzchnie uszczelek ukierunkowane ze spadkiem 15 stopni (identycznie jak profile) - umożliwiają znakomite odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.
- Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy ROTO w tym okuć antywłamaniowych.
- Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 24 mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.
- Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach. Stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasują praktycznie do każdej elewacji. Profile nadają się do gięcia łuków. Możliwość zastosowania jednego z trzech rodzajów szprosów: wewnętrznych, zewnętrznych naklejanych lub dzielących konstrukcję okna.

 

Link do VEKA PERFECTLINE

Zapytaj o indywidualną wycenę Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania o cenę lub możliwości realizacji Państwa pomysłów, prosimy o kontakt przez poniższy formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania, zawsze rzetelnie informując o wszystkich kwestiach technicznych i kosztach.