Wola Dębińska 154, Dębno
tel. 14 623 06 18

Ideal 4000 Roundline 70

to połączenie przystępnej ceny, wysokiej jakości wykonania oraz optymalnych parametrów termoizolacyjnych. Głównym zastosowaniem jest budownictwo mieszkaniowe, ale nadaję się również do budownictwa jednorodzinnego. Okna i drzwi w tym systemie można wyposażyć w szerego różnorodnych dodatków okuciowych i szyb energooszczędnych. Całość świetnie komponuje się z nakładanymi na okno roletami zewnetrznymi, które oprócz swoich podstawowych funkcji sprawiają, że cała konstrukcja staje się "cieplejsza".

1. Profil pięciokomorowy Aluplast  IDEAL 4000 Roundline, szerokość 70 mm, delikatne zaokrąglone kształty zapewnia nam seria round-line.

2. Wzmocnienie ocynkowane o zamkniętym przekroju.

3. Szyba SGG CLIMAPLUS ULTRA (24 mm) o przenikalności cieplnej: Ug=1,0 W/m2K.

4. System okuć Winkhaus activPilot, który w standardzie zawiera:
  a. Mechanizm wielostopniowego uchyłu,
  b. Blokada obrotu klamki,
  c. Tulejkę hamująca w zawiasie,
  d. Zawias umożliwiający ręczne wyciągnięcie trzpienia,
  e. Zawias umożliwiający docisk skrzydła do ramy,
  f. Zaczep antywyważeniowy,
  g.   Element ryglujący realizowany jest poprzez zastosowanie grzybka antywyważeniowego.

5. Możliwość uzyskania współczynnika Uw=0,94 (W/m2K) przy zastosowaniu szyby SGG CLIMATOP ULTRA SS (40 mm) o przenikalności cieplnej Ug=0,6 W/m2K.

6. Możliwość wykonania drzwi przesuwnych o wadze skrzydła do 200 kg..

 

Zapytaj o indywidualną wycenę Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania o cenę lub możliwości realizacji Państwa pomysłów, prosimy o kontakt przez poniższy formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania, zawsze rzetelnie informując o wszystkich kwestiach technicznych i kosztach.