Wola Dębińska 154, Dębno
tel. 14 623 06 18

Rehau Geneo 86 MD

to produkt  klasy premium. Wykonany w całości z tworzywa kompozytowego Rau-Fipro na bazie włókna szklanego. Okno polecane przede wszystkim do nowoczesnych domów pasywnych i niskoenergetycznych o najwyższym standardzie. Gwarantuje nowatorską konstrukcję i parametry spełniające najwyższe oczekiwania. System Geneo umożliwia uzyskanie wyjątkowej klasy efektywności energetycznej (nawet dla Uw-0,73W/m2k). Wykorzystanie 6 komorowych profili o szerokości montażu 86 mm, wykonanych w technologii kompozytowej, zapewnia otrzymanie wyjątkowej sztywności bez zastosowania wzmocnienia stalowego! Dodatkowa, środkowa uszczelka gwarantuje zachowanie najwyższej szczelności produktu. Jest to wyjątkowy produkt, dla najbardziej wymagających klientów, łączący w sobie nieograniczone możliwości aranżacji, oraz najwyższe parametry techniczne i użytkowe.

 

-Profile 6 - komorowe o grubości 86 mm
- System z uszczelką środkową
- Zastosowany rdzeń z tworzywa kompozytowego RAU - FIPRO z zawartością włókna szklanego, warstwa zewnętrzna wykonana z wysokiej klasy tworzywa RAU - PVC
- Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.
- Wielokomorowa konstrukcja to doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
- Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy ROTO
- Głębokość profili - 86 mm, system z uszczelką środkową
- Odporność na włamanie do klasy RC 2
 

 

Zapytaj o indywidualną wycenę Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania o cenę lub możliwości realizacji Państwa pomysłów, prosimy o kontakt przez poniższy formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania, zawsze rzetelnie informując o wszystkich kwestiach technicznych i kosztach.